Asystent Managera - Warszawa

Asystent Managera

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Software Media sp. z o. o. S.K. to młode wydawnictwo publikujące pisma z zakresu szeroko pojętego IT. Działamy na rynku anglojęzycznym, czyli na całym świecie. Tworzymy tygodniki dla specjalistów, wśród naszych pism są Hakin9, PenTest Magazine, FFD magazine, BSD magazine, Software Developer\'s Journal i Codersky.

W związku z nowopowstającym projektem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

wymiar pracy: pełen etat

umowa: umowa o dzieło

Jeżeli szukasz pracy w młodym, rozwijającym się wydawnictwie, a zalezy Ci na pracy w języku angielskim, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PRZYKŁADOWE ZADANIA:

- organizowanie promocji magazynu i prenumeraty,
- kontaktowanie się z autorami artykułów,
- pozyskiwanie kontrahentów,
- współpracowanie z grafikami.

OCZEKIWANIA:

- język angielski bardzo dobry w mowie i piśmie,
- umiejętność korzystania z Internetu,
- komunikatywność,
- energiczność :)

OFERUJEMY:

- trzy miesiące stałego kontaktu z językiem obcym,
- pracę z celem,
- dużą autonomię w działaniu,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja6@software.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Autor ogłoszenia

N RECRUITMENT