Account Manager - Warszawa

Account Manager

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Chronos Consulting dla swojego Klienta – europejskiego lidera w branży POSM, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Sprzedaż materiałów POSM na rynki zagraniczne
Prowadzenie i nadzór merytoryczny obsługi handlowej klientów firmy
Analiza potrzeb
Przygotowywanie ofert i cenników
Negocjacje i podtrzymywanie kontaktu z klientem
Realizacja polityki sprzedażowej
Tworzenie raportów o działalności rynku

Wymagania:
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży POS
Znajomość procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, metalu i drewna
Umiejętność prowadzenia kilku projektów
Umiejętność pracy zespołowej.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Pracę w firmie należącej do czołówki w swojej branży oraz w gronie profesjonalistów
Stabilność zatrudnienia
Wynagrodzenie: pensja podstawowa + ewentualne premie uznaniowe
Możliwość doskonalenia zawodowego i awansu
Ciekawą pracę, w którą wpisane są zagraniczne podróże służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

kariera@chronosconsulting.pl

z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego: AM09
Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Autor ogłoszenia

Chronos Consulting

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Account Manager