MONTER, SERWISANT - BRAMY SEGMENTOWE ORAZ SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE - Warszawa

MONTER, SERWISANT - BRAMY SEGMENTOWE ORAZ SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Dla renomowanej firmy - lidera w dziedzinie produkcji bram segmentowych oraz systemów przeładunkowych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

MONTER, SERWISANT

Miejsce wykonywania pracy: Poznań, Warszawa
Liczba wolnych etatów: 4

Zakres obowiązków:
- Serwis, naprawa i konserwacja bram segmentowych i systemów przeładunkowych
- Prace związane z automatyką, elektroniką, elektryką, pneumatyką, hydrauliką oraz mechaniką
- Obsługa klienta

Wymagania:
- Wiedza techniczna ,znajomość w posługiwaniu się i czytaniu schematów elektrycznych
- Uprawnienia elektryczne do 1 kV
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIGOMATEM i spawarką elektryczną
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność i komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
- Wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia

Osoby zainteresowane mogą złożyć swoje aplikacje (CV ze zdjęciem) na adres :

rekrutacja@praca-efekt.pl

W tytule maila wpisując- Monter, Serwisant

lub przesłać aplikację pocztą na adres:

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Kontakt telefoniczny:
( 95) 739 7999 , kom. 669 391 072
godz: 9.00 - 17.00

Sprawdź nas!
www.praca-efekt.pl

Telefon: 669 361 072

ZdjęciaZdjecia - MONTER, SERWISANT - BRAMY SEGMENTOWE ORAZ SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE