Inżynier Sprzedaży CAD - Warszawa

Inżynier Sprzedaży CAD

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Dyna Consulting (www.dynaconsulting.pl) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Przeprowadzanie szkoleń dla sprzedawców
Przygotowanie terminowej odpowiedzi na zapytania ofertowe
Opracowywanie i przygotowanie przedsprzedażowych prezentacji produktów
Praca w dedykowanych zespołach w celu udoskonalenia planów rozwoju produktu

Wymagania:
Wykształcenie wyższe architektoniczne lub inżynierskie
Znajomość oprogramowania MS Office
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w branży CAD/CAM/CAE/PLM

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Ciekawa kariera w międzynarodowym zespole
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny

Region: Warszawa

Kontakt: kariera@dynaconsulting.pl

Autor ogłoszenia

Dyna Consulting

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Inżynier Sprzedaży CAD