Analityk biznesowy - Warszawa

Analityk biznesowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną, założoną w 1946, działającą w 36 krajach świata. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
- analiza zachowań klientów oraz planowanie, wskazywanie odpowiednich działań
- sporządzanie analiz rentowności działań marketingowych
- prognozowanie na poziomie makro wskaźników
- konstrukcja modeli prognozujących zachowania klientów
Wymagania:

- Min. 2-letnie doświadczenie w analizie statystycznej i/lub analizie danych marketingowych
- Znajomość baz danych i praktyczne umiejętności w SQL
- Znajomość statystyki
- Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, metody ilościowe, ekonometria)
- Umiejętności analityczne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Znajomość sektora telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem
- Znajomość oprogramowania statystycznego SAS lub podobnego będzie dodatkowym atutem
- Język angielski

Oferujemy:
- możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
- pracę w profesjonalnym otoczeniu
- opiekę medyczna
- szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: m.cieslak@kellyservices.pl z dopiskiem w tytule „Analityk biznesowy”

Autor ogłoszenia

Kelly Services

Telefon: 022-690-69-30