Pracownik biurowej pn-pt 8-16, 10-18 - Warszawa

Pracownik biurowej pn-pt 8-16, 10-18

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik do pracy biurowej w magazynie
Miejsce pracy: ul. Chełmżyńska, Warszawa
Zakres obowiązków:
- obsługa pakietu office
- Excel w szczególności
- skanowanie dokumentów
Wymagania:
- płeć żeńska
- umiejętność obsługi pakietu office, Excel w szczególności,
- doświadczenie w pracy biurowej,
- umiejętność szybkiego uczenia,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami kurierskimi,
- j. polski komunikatywny
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- stawka godzinowa 26,30 zł brutto za godzinę pracy
- pracę od poniedziałku do piątku:
08:00 - 16:00
10:00-18;00
- DLA OSOBY UCZĄCEJ SIĘ DO 26 ROKU ŻYCIA BRUTTO = NETTO!
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS
TEL: +48724 900 026
Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:
Klauzula informacyjna:
1. Administratorem danych
osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3,
30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora
Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.hrbcgroup.eu
2. Bezpośredni kontakt z
Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.hrbcgroup.eu
3. Dane osobowe przetwarzane są
w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia
rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym
procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
4. Dane osobowe mogą być
udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów
rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym
podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności
podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i
dostawcom usług hostingu.
5. Dane będą przechowywane
przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia
pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych
rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania.
6. Przysługuje Państwu prawo do
żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby,
ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do
wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. W przypadku wyrażonej zgody
mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej
zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na
podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Informujemy także,
że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w
rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie
stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Autor ogłoszenia

HRBC

Telefon: +48724900026

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik biurowej pn-pt 8-16, 10-18