Kierownik Oddziału / Warszawa - Warszawa

Kierownik Oddziału / Warszawa

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Nasz klient jest jedną z największych firm działających na rynku europejskim w branży transportowo-logistycznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ODDZIAŁU/WARSZAWA
OPIS STANOWISKA:
Kierownik Oddziału odpowiadać będzie między innymi za:
• Powołanie i prowadzenie oddziału spedycyjnego,
• Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem,
• Administrację spraw związanych z pracownikami,
• Kontrolę i optymalizację kosztów działalności.

OCZEKUJEMY:

• Minimum 3-letniego doświadczenia w branży spedycyjnej,
• Umiejętności handlowych i analitycznych,
• Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
• Znajomości komputera, w szczególności MS Office,
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Bardzo dobre warunki finansowe,
• Szkolenia produktowe i wdrożeniowe,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl

z podaniem odpowiedniego nr referencyjnego:

KIEROWNIK ODDZIAŁU / WARSZAWA

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

Autor ogłoszenia

AboutYou.pl

Telefon: 058 322 12 54

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Oddziału / Warszawa