TESTER OPROGRAMOWANIA - Warszawa

TESTER OPROGRAMOWANIA

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Główne obowiązki:
- Udział we wszystkich etapach kontroli jakości oprogramowania
- Przygotowywanie i wykonywanie testów

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputerów
- znajomość pakietu MS Office
- rzetelność i systematyczność
- wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
- samodzielność oraz zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- zdolności analityczne

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi proces testowania (np.: Scarab, Bugzilla)
- znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej Oracle) – podstawowa znajomość SQL.

Oferujemy:
- pracę nad ciekawymi technologicznie projektami
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie

CV wraz listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres tester@speednet.pl

Autor ogłoszenia

Paweł Nadolny

Telefon: 000000000