Programista PHP - Warszawa

Programista PHP

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

SYNERWAY S.A. od ponad 6 lat specjalizuje się w budowie systemów rezerwacyjnych oraz usługach e-marketingu. Firma zatrudnia ponad 30 osób.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PHP

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozbudowę systemu rezerwacyjnego BlueVendo (PHP + PostgreSQL)

Wymagania: znajomość języka PHP, umiejętność obsługi baz danych, znajomość podstaw programowania obiektowego.

Firma oferuje: ciekawą i nieszablonową pracę w młodym, zgranym zespole w komfortowym biurowcu, możliwość samorealizacji, możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy, umowę zlecenie albo umowę o prace

UWAGA: siedziba firmy SYNERWAY S.A. znajduje się przy Al. Niepodległości 69 (budynek BTC przy stacji metra Wierzbno) – 10 min. drogi metrem licząc od stacji Centrum

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres hr@synerway.pl albo fax (22) 335 98 95 Zgłoszenie powinno zawierać CV. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

SYNERWAY S.A. Al. Niepodległości 69
02-626 Warszawa
tel. (+48 22) 322 73 00
fax (+48 22) 322 76 50

Do przesylanej oferty prosimy dolaczyc oswiadczenie: \"Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. \"O ochronie danych osobowych\", Dz.U. nr 133, poz. 833.\"

Autor ogłoszenia

Wojciech Hyzopski

Telefon: 022 322 73 12