Programista - Warszawa

Programista

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma w centrum Warszawy poszukuje osoby do zespołu
Utrzymania Technicznego
CALL CENTER.
Wymagania:

- Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych: ISDN, Voip
- Bazy danych: MSSQL, postgresql, mysql
- Dobra znajomość sieci IP
- C++
- PHP – programowanie obiektowe
- Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technicznym (callcenter)
- Umiejętność sporządzania dokumentacji

Zakres obowiązków:
- Pielęgnowanie sprzętu i oprogramowania (centrala, IVR, aparaty, CTI )
- Poczta głosowa, definiowanie agentów, nagrywanie rozmów)
- Uruchamianie kampanii, programowanie aplikacji
- Sporządzanie raportów
- Ewentualnie : uruchamianie i utrzymanie aplikacji SMS (pisanie triggerów w bazie danych
- Tworzenie aplikacji WWW w PHP

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole
- Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV wraz listem motywacyjnym na adres:
praca@phonesat.pl z dopiskiem \"Programista CC\"

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Phonesat Sp. Zo.o.
z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości,
że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ewentualnej ich zmiany”.

Autor ogłoszenia

Telefon: 022 492 66 00