praca na ferie zimowe - nauczyciel informatyki warszawa - Warszawa

praca na ferie zimowe - nauczyciel informatyki warszawa

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Firma ,,TwójRobot.pl ’’ w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Nauczyciela warsztatów edukacyjnych:
praca dorywcza na ferie zimowe od 19-31.01.2009.
Lokalizacja: Warszawa - Nr ref. W2 Warszawa
Zakres obowiązków:
- prowadzenie warsztatów robotyki dla dzieci i młodzieży,
- pomoc kursantom w budowaniu i programowaniu robotów,

Wymagania:
- podstawowa znajomość programowania,
- znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy z dziećmi (np.: kolonie, opiekunka)
- uprawnienia do nauki w szkole lub kurs wychowawcy kolonijnego
- praca dorywcza od 19-31.01 (od pon-sob w godzinach 9.00-16.00)
Istnieje możliwość pracy w ciągu roku w weekendy.

W zamian oferujemy
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne godziny pracy ( Sam wybierasz ile czasu i w jakie dni chcesz pracować)
Miłą atmosferę w zespole

CV z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy wysyłać na adres info@twojrobot.pl

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, pragniesz odnieść sukces i chcesz rozwijać swoje umiejętności dołącz do naszego zespołu.

Autor ogłoszenia

Telefon: 513 045 846