Praca dla Programisty - Warszawa

Praca dla Programisty

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Pleasure Planet to lider sprzedaży B2C i C2B swojej branży. W związku z dynamicznym rozwojem e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA

Miejsce pracy:
Warszawa (w jednym z biur Jawczyce lub Wola)

Opis stanowiska
- tworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych systemów informatycznych
- bieżąca obsługa tworzonych systemów.

Wymagania
- biegła umiejętność programowania PHP
- znajomość języka SQL i bazy danych MySQL
- bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, DHTML, CSS, XML
- doświadczenie w programowaniu bazodanowych aplikacji internetowych, sklepów internetowych
- umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Oferujemy
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- stabilną pracę na pełny etat (umowę o pracę)
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- udział w ciekawych projektach
- miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny z określeniem oczekiwań finansowych na poniższy adres e-mail.
Mile widziane portfolio. praca@pleasureplanet.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 22/533-58-11