Help Desk - Warszawa

Help Desk

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Obowiązki: - pomoc pracownikom i współpracownikom w obsłudze pakietów MS Office, Open Office - pomoc w obsłudze systemów MS Windows Xp, Windows 7 (drukarki, poczta, pliki) - pomoc w ustawieniu poczty (podpisy, reguły) - pomoc w obsłudze przeglądarek internetowych (IE, Firefox) - obsługa, aktualizacja i modernizacja wewnętrznej strony www - dokonywanie aktualizacji systemowych - pomoc w instalacji i modernizacji stanowisk - pomoc w wykonywaniu obowiązków Administratora Sieci Wymagania: - znajomość funkcjonowania sieci TCP/IP - znajomość systemów MS Windows Xp, Windows 7 - biegła Obsługa MS Office 2003, 2007, 2010 - biegła Obsługa OpenOffice 2.x W zamian oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego - bezpłatne lekcje języka angielskiego CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.5@atrium21.pl

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 228259892