CryptoWorker - zarabianie kryptowalut - Warszawa

CryptoWorker - zarabianie kryptowalut

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Do nowego projektu potrzebujemy osób chcących poznać temat

Kryptowalut. Dzięki Naszej metodzie nauczysz się zarabiać i

wypłacać kryptowaluty w zł/Eur/$ na konto bankowe.

Uwaga!!!
to nie jest naciaganie na inwestycje z Waszej strony. Nic nie tracisz

a z czasem możesz zyskać na wzrostach wartości Kryptowalut.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności 5-10 min dziennie (jak poświęcisz wiecej =

wiekszy zarobek)
- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu,
- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów),
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- uczciwości,
- samodzielności,

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy (wykonujesz czynności kiedy chcesz),
- pomoc na każdym etapie pracy,

Zakres obowiązków:
- praca wykonywana przez internet z domu,

Proszę o dodanie w zgłoszeniu \"Kryptowaluty\" na adres

praca.cryptoworker@gmail.com

Autor ogłoszenia

CryptoWorker