Stażysta HR - Warszawa

Stażysta HR

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Chronos Consulting jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsorcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie, współtworzy i aktywnie uczestniczy w 35 serwisach społecznościowych oraz profilowanych portalach zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego biura:
STAŻYSTY HR
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
- udział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
- udział w działaniach sprzedażowych
- zamieszczanie ogłoszeń
- tworzenie baz danych klientów i kandydatów

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- wykształcenie wyższe (preferowani absolwenci psychologi, ZZL, kierunków pokrewnych)
- umiejętności interpersonalne
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z HR
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
- pracę w młodym, energicznym zespole
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@chronosconsulting.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chronos Consulting
ul. Polna 44 lok. 10
00-635 Warszawa
tel: 022-215-23-02
e-mail: biuro@chronosconsulting.pl

Autor ogłoszenia

Magdalena Cieślak

Telefon: 022-215-23-02