Operator wózka - Warszawa

Operator wózka

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

HRBC GROUP. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: OPERATOR WÓZKA
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Warszawa Targówek
Zadania:
• przyjmowanie dostaw
• odbiór dostaw
• dostawa towaru
• praca z przenośnym skanerem kompletacja towaru
• realizacja zleceń
Stawka:
• od 20,00 zł/h brutto + PREMIA

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• możliwość nawiązania dłuższej współpracy
• możliwość podjęcia pracy w systemie 10 lub 12godzinnym

Wymagania:
• odpowiedzialność
• komunikatywność
• zaangażowanie i motywacja do pracy
• posiadanie UDT
• polski język na poziomie A2/B1

Minimalne wykształcenie: Podstawowe
Minimalne doświadczenie: brak
Typ umowy: umowa zlecenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne CV lub zapraszamy do kontaktu:
Olga: 724 900 026
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Przyjmuję do wiadomości, że:
Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator wózka