Mechanik - elektronik samochodowy - Warszawa

Mechanik - elektronik samochodowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Poszukujemy pracowników na stanowisko mechanika - elektronika pojazdów samochodowych.

Wymagania konieczne:

* minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami

* wykształcenie techniczne o kierunku samochodowym

* umiejętność diagnozowania usterek w pojazdach

* sumienność, dokładność i odpowiedzialność

* życzliwość i przyjazne usposobienie

* prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

* bieżąca obsługa zleceń naprawczych

* diagnostyka usterek w pojazdach

Oferujemy:

* atrakcyjne wynagrodzenie

* możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

* pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@bodych.pl

Prosimy o umieszczenie w CV standardowej klauzuli, dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Autor ogłoszenia

B&B Bosch Service

Telefon: 516-097-796