Przedstawiciel Ubezpieczeniowy - Warszawa

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

manBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta międzynarodowej firmy z branży finansowej, specjalizującej się w ubezpieczeniach, emeryturach, inwestycjach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: TRO/001/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

zawieranie umów ubezpieczeniowych
sprzedaż produktów finansowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych
pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów
realizacja polityki handlowej

WYMAGANIA

wykształcenie min. średnie
doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem
silne zorientowanie na wyniki
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
nastawienie pro-sprzedażowe i pro-klienckie
samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
mile widziane osoby z własnym portfolio klientów
prawo jazdy kat.B

OFERTA

system bezpłatnych szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy
profesjonalny rozwój poprzez system szkoleń
atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od osiągniętych wyników
system wynagrodzenia prowizyjnego
samodzielne stanowisko pracy
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
stałe wsparcie Kierownika Sprzedaży

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 22 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 23 sierpnia 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: TRO/001/BC/P.