Manager ds. Rekrutacji i Zarządzania Zespołem Sprzedaży - Warszawa

Manager ds. Rekrutacji i Zarządzania Zespołem Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem firma AEGON poszukuje osób na stanowisko:

Główne zadania:

Realizacja planów sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie siecią Doradców Finansowych.
Rozwój sieci sprzedaży, w tym rekrutacja nowych Doradców oraz prowadzenie szkoleń.
Działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów.
Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku.
Budowanie autorytetu u swoich Doradców poprzez samodzielna efektywną sprzedaż produktów finansowych (rozwiązania inwestycyjne).

Oczekujemy:

Doświadczenia w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne.
Umiejętności związanych z zarządzaniem sprzedażą, w tym motywowania zespołu, planowania sprzedaży i monitorowania realizacji celów, dynamizmu w działaniu.
Motywacji do rynkowej walki z konkurencją.
Predyspozycji do prowadzenia szkoleń i prezentacji.
Znajomość rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Atrakcyjne i uznane na rynku produkty inwestycyjne.
Możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej korporacji międzynarodowej.
Profesjonalny system szkoleń oraz przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej.
Atrakcyjny system wynagrodzenia
Możliwość dostosowania czasu pracy do własnych preferencji.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja.warszawa2@aegonpolska.pl

z nazwą stanowiska w tytule maila.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.