Księgowa / Księgowy - Warszawa

Księgowa / Księgowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

Księgowa / Księgowy to stanowisko dla osób odpowiedzialnych za kompleksową obsługę jednego lub większej liczby obszarów księgowości, wśród których znajdują się m.in. środki trwałe, należności, zobowiązania, podatki itp. Ilość i rodzaj powierzonych obowiązków zależy od wielkości i specyfiki branży, w której działa firma naszego Klienta.

Obowiązki:

prowadzenie Ksiąg Rachunkowych
rozliczanie Księgi Przychodów i Rozchodów
wystawianie faktur
wyliczanie wynagrodzeń
przygotowywanie deklaracji ZUS (Płatnik), PIT, CIT, VAT
kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
przygotowywanie przelewów
przygotowywanie umów (o pracę, cywilnoprawnych)
przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub średnie, najlepiej ekonomiczne, również studenci ostatnich lat
doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i finansów
znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (m.in. Symfonia)
wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
bardzo dobra organizacja czasu pracy
dokładność
terminowość
odpowiedzialność
samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

posiadanie certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

W zamian oferujemy:

interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego
bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
bezpłatne lekcje języka angielskiego

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: ksiegowa@lucre.pl

Autor ogłoszenia

Lucre - Usługi Księgowe