Księgowa - Warszawa

Księgowa

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Księgowa

Obowiązki:
- prowadzenie Ksiąg Rachunkowych
- rozliczanie Książki Przychodów i Rozchodów
- wystawianie faktur
- wyliczanie wynagrodzeń
- przygotowywanie deklaracji ZUS (Płatnik), PIT, CIT, VAT
- kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
- przygotowywanie przelewów
- przygotowywanie umów (o pracę, cywilnoprawnych)
- przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie, najlepiej ekonomiczne, również studenci ostatnich lat
- doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i finansów
- znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
- znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (m.in. Symfonia)
- wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dokładność
- terminowość
- samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- posiadanie certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

W zamian oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- bezpłatne lekcje języka angielskiego

Zasady rekrutacji oraz aktualna oferta: www.kariera.atrium21.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do przesłanych aplikacji bardzo prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.).”

Autor ogłoszenia

Atrium 21 Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Księgowa