Kieronik Zespołu Sprzedaży - Warszawa

Kieronik Zespołu Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Międzynarodowa korporacja z branży finansowej, zajmująca jedno z czołowych miejsc pośród firm w Polsce i Europie, poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Opis stanowiska: Osoba na stanowisku Kierownika Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:

• zarządzaniem podległym zespołem przedstawicieli (rekrutowanie, planowanie, organizowanie, pracy zespołu, motywowanie zespołu);
• opracowywaniem, wdrażaniem i realizacją strategii sprzedaży produktów i usług firmy
• organizowaniem procesów sprzedażowych,
• zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych ze wsparciem oddziałów;
• koordynowaniem działań promocyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wysoka podstawa + premia sprzedażowa);
• laptop, komórka;
• regularność i terminowość wypłat;
• szkolenie produktowe oraz wdrożeniowe
• zdobycie nowych doświadczeń i uprawnień
• niereformowalny czas pracy
• doskonałą atmosferę pracy sprzyjającej efektywnej pracy
• solidne warunki zatrudnienia

Wymagania:

• preferowanie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu;
• bardzo dobry kontakt z ludźmi
• umiejętność zarządzania zespołem;
• doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych;
• znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji;
• umiejętność motywowania zespołu;
• umiejętności analityczne;
• prawo jazdy kat B;
• dobra znajomość obsługi programów MS Excel oraz MS Word;

Aby aplikować na powyższe stanowisko, prosimy wysłać CV na adres:

monika.pek@aboutyou.pl

z podanym numerem referencyjnym: „KZS / Warszawa”

Prosimy o dodanie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"