Doradca Finansowo-Kredytowy - Warszawa

Doradca Finansowo-Kredytowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów do pracy w firmie, będącej częścią jednej z największych grup finansowych w kraju.

Zadania:
- Pozyskiwanie Klienta i budowanie trwałych relacji
- Doradztwo w zakresie produktów finansowo-kredytowych
- Umiejętność dopasowania produktu do potrzeb i możliwości Klienta

Oczekiwania:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych (kredyty hipoteczne lub firmowe)
- Wysoka motywacja do osiągania sukcesów
- Wysoka etyka zawodowa
- Prowadzenie działalność gospodarczej lub gotowość do jej założenia
- Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- Częściowy etat i umowę o współpracę
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnego zaangażowania
- Elastyczny czas pracy
- Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, komórka)
- Szkolenia
- Pakiet usług medycznych

Prosimy o dołączenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dołącz do Nas teraz!

Autor ogłoszenia

Pracodawca