Asystent Księgowy - Warszawa

Asystent Księgowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: Asystent Księgowy to idealne stanowisko dla osób chcących rozpocząć przygodę z księgowością. Wykonywane czynności polegają na asystowaniu i pomaganiu w Dziale Finansowo-Administracyjnym w codziennych obowiązkach. Praca ma charakter 10 miesięcznego, odpłatnego stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Obowiązki: wystawianie faktur wprowadzanie przelewów do systemu bankowego obsługa kasy nadzór nad dokumentami analiza rozrachunków wystawianie wezwań, przypomnień przygotowywanie budżetów porządkowanie dokumentów pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego obsługa poczty i korespondencji przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz bieżące prowadzenie zleconych spraw Wymagania: umiejętność analitycznego myślenia wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet) bardzo dobra organizacja pracy odpowiedzialność i samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole dokładność zaangażowanie i chęć do pracy Mile widziane: studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp. W zamian oferujemy: interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego zatrudnienie na umowę zlecenie bezpłatne lekcje języka angielskiego CV + list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.ksiegowy@lucre.pl

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 22 825 98 92