Asystent Księgowy - Warszawa

Asystent Księgowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

Asystent Księgowy to idealne stanowisko dla osób chcących rozpocząć przygodę z księgowością. Wykonywane czynności polegają na asystowaniu i pomaganiu Księgowym w ich codziennych obowiązkach. Praca ma charakter 10 miesięcznego, odpłatnego stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Obowiązki:

wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego
porządkowanie dokumentów
pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
pomoc przy przygotowywaniu umów cywilnoprawnych
wystawianie faktur
obsługa poczty i korespondencji
przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
bieżące prowadzenie spraw zleconych przez Księgowego

Wymagania:

wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości
zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
bardzo dobra organizacja pracy
odpowiedzialność i samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
dokładność
zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane:

studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp.

W zamian oferujemy:

interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
zatrudnienie na umowę zlecenie
bezpłatne lekcje języka angielskiego

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.ksiegowy@lucre.pl

Uprzejmie informujemy, że po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kandydatów na podstawie otrzymanych aplikacji, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.).”.

Autor ogłoszenia

Lucre - Usługi Księgowe