Asysnt Księgowy - Warszawa

Asysnt Księgowy

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: Asystent Księgowy to idealne stanowisko dla osób chcących rozpocząć przygodę z księgowością. Wykonywane czynności polegają na asystowaniu i pomaganiu Księgowej / Księgowemu w codziennych obowiązkach. Praca ma charakter stażu z dużym naciskiem na pogłębianie wiedzy, a jego celem jest możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Obowiązki: wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego dekretowanie dokumentów porządkowanie dokumentów nadzór nad dokumentami analiza rozrachunków pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń obsługa poczty i korespondencji przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz bieżące prowadzenie zleconych spraw Wymagania: umiejętność analitycznego myślenia wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet) bardzo dobra organizacja pracy odpowiedzialność i samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole dokładność zaangażowanie i chęć do pracy Mile widziane: studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp. W zamian oferujemy: interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego bezpłatne lekcje języka angielskiego CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie na na adres e-mail: asystent.ksiegowy@lucre.pl Uprzejmie informujemy, że po przeprowadzeniu wstępnej selekcji kandydatów na podstawie otrzymanych aplikacji, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.).”

Autor ogłoszenia

Paulina Jaszczuk

Telefon: 22 659 03 27