ANALITYK FINANSOWY - Warszawa

ANALITYK FINANSOWY

Miasto: Ogłoszenia Warszawa, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. prowadzi nabór na stanowisko:

Analityk Finansowy (miejsce pracy Warszawa)

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów
- tworzenie długookresowych planów finansowych
- sprzedaż produktów ubezpieczeniowo – inwestycyjnych
- zarządzanie aktywami i ryzykiem
- zarządzanie bazą klientów

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość pakietu MS Office
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- doświadczenie w pracy z klientem mile widziane

Oferujemy:
- zdobycie licencji KNF
- jasne i przejrzyste zasady współpracy oraz konkurencyjny system wynagrodzeń
- profesjonalny system szkoleń i warsztatów
- udział w spotkaniach i konferencjach biznesowych
- praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- elastyczne godziny pracy
- możliwość szybkiego rozwoju

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: warszawa3@aegonpolska.pl W tytule prosimy wpisać: Rekrutacja / ANALITYK FINANSOWY / ”Portal, na którym znaleźliście Państwo ogłoszenie”

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.133,poz 883)

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ANALITYK FINANSOWY