SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH / SPECJALISTA DS. PRODUKTU - Sulejówek

SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH / SPECJALISTA DS. PRODUKTU

Miasto: Ogłoszenia Sulejówek, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla klienta z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, którego wspieramy w realizacji projektów rekrutacyjnych, aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH
SPECJALISTA DS.PRODUKTU

Miejsce pracy: Sulejówek
Region: woj. mazowieckie
Numer referencyjny: SCEO/03/11/ mazowieckie

Cel pracy:

Badanie produktów oświetleniowych pod względem ich zgodności z raportami badań UE oraz ich zastosowania w praktyce.

Obowiązki:

Sprawdzanie produktów oświetleniowych pod względem ich zgodności z raportami badań UE
Analiza raportów z badań laboratoriów UE co do produktów i ich zastosowanie w praktyce
Kontrola produktu pod względem zgodności specyfikacji w zamówieniach z towarem w kontenerze
Reprezentacja firmy podczas kontroli PIH
Wsparcie dla Szefa Importu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne)
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (konieczna znajomość Norm UE)
Znajomość produktu i umiejętność technicznego przeanalizowania w oparciu o Normy Europejskie
Bieżące śledzenie zmian w przepisach dotyczących certyfikatów, atestów i oznakowań produktów wprowadzonych przez firmę do obrotu
Uprawnienia SEP do 1 kW
Szkolenia w zakresie znajomości norm UE i kalendarium zmian, nowelizacji dotyczących wyrobów i opakowań
Znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu bardzo dobrym

Ponadto od kandydata oczekujemy:

Samodzielności oraz zdecydowania
Rzetelności i uczciwości
Konsekwencji w działaniu
Dużej komunikatywności i kreatywności
Wysokiej kultury osobistej
Odpowiedzialności na sugestie

Oferujemy:

Pracę w renomowanej i dynamiczniej rozwijającej się firmie z tradycją
Wynagrodzenie zasadnicze 6000 zł brutto – umowa o pracę
Niezbędne narzędzia służbowe (telefon)

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: marta.fabiszak@interimax.com
W tytule maila proszę wpisać „SCEO/03/11/MAZOWIECKIE”

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.03.2011 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Interimax sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH / SPECJALISTA DS. PRODUKTU