MAGAZYNIER/ MAGAZYNIER Z UDT - Sochaczew

MAGAZYNIER/ MAGAZYNIER Z UDT

Miasto: Ogłoszenia Sochaczew, Region: Lubelskie

ORUS to marka która należy do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie do naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Teresin
Zadania:
• przyjmowanie dostaw
• rozładunek/ załadunek towaru
• przygotowanie zamówień
• relokacja towaru po magazynie
• kompletacja towaru

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• kompleksową obsługę Koordynatora
• możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:
• odpowiedzialność
• komunikatywność
• zaangażowanie i motywacja do pracy
• uprawnienia UDT
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (6-14, 22-6, 14-22 )
Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne CV –paulina.wh@orus.pl
Tel/Viber: 535 975 000
oddzwonimy ekspresowo!
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MAGAZYNIER/ MAGAZYNIER Z UDT