Koordynator Hali - Sochaczew

Koordynator Hali

Miasto: Ogłoszenia Sochaczew, Region: Lubelskie

PARTNER ASM, Ogólnopolska Firma z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży merchandisingu, promocji. Współpracujemy z wiodącymi producentami z branży FMCG zatrudni na stanowisko:
KOORDYNATOR MERCHANDISERÓW
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenia we współpracy z hipermarketami (mile widziana praca w agencjach merchandisingowych/promocyjnych)
- stały dostęp do Internetu
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się organizacją i kontrolą pracy merchandiserów, współpracą z kierownikami hal oraz przedstawicielami handlowymi.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- telefon służbowy
- pracę dla wielu renomowanych producentów rynku FMCG
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- szkolenia

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres koordynator@partnerasm.pl