Zdalny współpracownik Yapoga.com - Siedlce

Zdalny współpracownik Yapoga.com

Miasto: Ogłoszenia Siedlce, Region: Lubelskie

Yapoga.com jest projektem skupiającym setki osób, w tym ponad 70 samych menadżerów. Jesteśmy w trakcie otwierania międzynarodowych przedstawicielstw w kilkudziesięciu krajach świata.
W ciągu roku projekt ma skupiać ok. 30 tysięcy osób tylko z Polski.
Obecnie poszukujemy do pracy dorywczej i zdalnej osób z różnymi specjalizacjami, zawodami i zainteresowaniami, na stanowisko:

Koordynator przeglądarki Yapoga.com

Wymagania
· wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (warunek konieczny)
· mile widziani studenci
· odpowiedzialność za powierzony zakres prac
· podpisania oświadczenia o poufności danych
· bezwzględnie dotrzymywania terminów
· umiejętność pracy w zespole
· twórcze i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

Obowiązki
· rozwijanie projektów Yapoga.com
· uczestniczenie we wdrożeniach nowych pomysłów i rozwiązań w zakresie swoich umiejętności

Oferujemy
· stałą współpracę
· pracę zdalną w dogodnych godzinach
· referencje dla innych firm
· wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie na maila

\"Jestem zainteresowany/a współpracą \'imię i nazwisko\'” oraz potwierdzenie wykształcenia/statusu studenta.
Dokładniejsze informacje będą przekazywane już na kolejnym etapie rekrutacji.
Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)

Autor ogłoszenia

Yapoga