Ankieter CAPI - Siedlce

Ankieter CAPI

Miasto: Ogłoszenia Siedlce, Region: Lubelskie

Ośrodek badawczy TNS Pentor poszukuje osób na stanowisko:

Ankieter

Lokalizacja: Siedlce

Obowiązki:
-Dotarcie do wybranej grupy respondentów i przeprowadzanie ankiet w gospodarstwach domowych przy użyciu własnego laptopa.

Wymagania
-Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe;
- Prezencja, kultura osobista wzbudzająca zaufanie;
-Komunikatywność, uczciwość, pracowitość, zaangażowanie w powierzone obowiązki;
-Gotowość do pracy w określonych porach w dzień i w weekendy;
-Znajomość obsługi komputera i posiadanie własnego laptopa;
- Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:
-Zatrudnienie w ramach umowy o dzieło;
-Atrakcyjną stawkę za przeprowadzoną ankietę;
-Bezpłatne szkolenie wprowadzające;
-Stałe wsparcie merytoryczne dla ankietera.

CV należy wysłać na adres: wfrankiewicz@research-int.pl,wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm.)\"

Autor ogłoszenia

TNS Pentor

Telefon: 694 893 751

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ankieter CAPI