specjalista ds. serwisu - Radzymin

specjalista ds. serwisu

Miasto: Ogłoszenia Radzymin, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SERWISU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP

Miejsce pracy: Radzymin

Opis stanowiska pracy

- Kontrola i organizacja pracy w warsztacie
- Nadzorowanie pracy myjni
- Terminowe wykonanie napraw taboru
- Prowadzenie dokumentacji
- Rozliczanie czasu pracy mechaników
- Normowanie czasu napraw
- Właściwa gospodarka częściami zamiennymi

Wymagania

- Min. średnie wykształcenie o specjalności samochody i ciągniki
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
- Znajomość budowy, eksploatacji i technologii napraw pojazdów i cystern
- Znajomość podstawowych przepisów dotyczących gwarancji, reklamacji, rękojmi
- Umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych
- Znajomość metod normowania czasu pracy
- Znajomość pakietu MS Office
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Dobre warunki pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miłą atmosferę w zespole

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Specjalista ds. serwisu

Autor ogłoszenia

Erta