SZEF BUSINESS UNIT (Działu) EKO-GOSPODARKA / RADOM - Radom

SZEF BUSINESS UNIT (Działu) EKO-GOSPODARKA / RADOM

Miasto: Ogłoszenia Radom, Region: Lubelskie

Nasz Klient to firma działająca na rynku ogólnopolskim od 1986 roku, zatrudniająca 50 osób. Jest integratorem zaawansowanych technologicznie systemów informatycznych, autoryzowanym dystrybutorem kilkunastu producentów, których produkty plasują się w światowej czołówce pod względem jakości i nowoczesności rozwiązań w swoich kategoriach.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy do swojego zespołu w Radomiu poszukuje osoby na stanowisko:

SZEF BUSINESS UNIT (Działu) EKO – GOSPODARKA (branżą komunalna)
Radom
Nr ref.: LAS08KTPH

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe
Doskonała znajomość funkcjonowania biznesu sektora komunalnego
Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu
Umiejętność systematycznego, efektywnego i konsekwentnego działania oraz budowania relacji handlowych
Komunikatywność
Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
Prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zarządzanie procesem sprzedaży
Kreowanie wizji rozwiązań w oparciu o analizę biznesu klienta
Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie i zamykanie kontraktów
Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
Budowanie pozytywnych relacji ze strategicznymi klientami
Pełnienie roli konsultanta biznesowego i zaufanego doradcy klienta
Współodpowiedzialność za rozwój Business Unit Eko – Gospodarka
Udział w kreowaniu polityki kadrowej BU Eko – Gospodarka (zatrudnianie nowych pracowników)
Raportowanie zgodnie z procedurą firmy

Oferujemy:

Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń: podstawa plus prowizja
Umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
Opieka medyczna
Niezbędne narzędzia pracy: samochód, notebook, telefon komórkowy
Szkolenia specjalistyczne wewnętrzne i zewnętrzne
Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: a.szelagowska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0048 693 800 884
Prośba o dodanie w temacie wiadomości nazwę stanowiska i nr ref.: LAS08KTPH

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Autor ogłoszenia

Agnieszka Szelągowska

Telefon: 693800884