Firma branży kamieniarskiej poszukuje pracownika biurowego - Radom

Firma branży kamieniarskiej poszukuje pracownika biurowego

Miasto: Ogłoszenia Radom, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: - znajomość gospodarki magazynowej ( prowadzenie ewidencji ), - bieżąca obsługa klientów i pozyskiwanie nowych, - obsługa dostawców – kontakt z dostawcą, - nadzór nad dostawami produktów do zleceniodawcy, - prowadzenie niezbędnej dokumentacji i korespondencji, Wymagania: - wykształcenie min.średnie; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera; - łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych; - praktyczna wiedza nt. prowadzenia gospodarki magazynowej - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem; Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie: CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres: kamien_radom@wp.pl (w tytule wpisać nazwę stanowiska pracy) Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Autor ogłoszenia

właściciel

Telefon: 509979374