INŻYNIER SPRZEDAŻY - Przasnysz

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Przasnysz, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży energetyki i automatyki o ugruntowanej pozycji na rynku. W Polsce zatrudnia łącznie około 2300 pracowników zlokalizowanych w oddziałach firmy, fabrykach i biurach sprzedaży na terenie kraju. Połowa produkcji polskich fabryk trafia do niemal wszystkich krajów świata. Obecnie poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przasnysz
Obszar pracy: woj. mazowieckie

Obowiązki:
głównie sprzedaż aparatów średnich napięć
docieranie i nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi, stacjami energetycznymi, dużymi zakładami

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży elektrycznej lub automatyki mile widziane
sukcesy sprzedażowe
mile widziani absolwenci kierunków technicznych
motywacja do pracy oraz duża samodzielność w działaniu

Oferujemy:

oferujemy pensję stałą oraz prowizję
atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwości rozwoju

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kariera@chronosconsulting.pl z dopiskiem „Inżynier sprzedaży”

Autor ogłoszenia

Chronos Consulting

Telefon: 022-215-23-02

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - INŻYNIER SPRZEDAŻY