Stacjonarny Doradca Klienta - Pruszków

Stacjonarny Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta, intensywnie rozwijającej się instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STACJONARNY DORADCA KLIENTA

Pruszków
nr ref. PR/04

Opis stanowiska:
- telefoniczny kontakt z klientami banku,
- doradztwo w zakresie produktów bankowych,
- praca na pełen etat.

Wymagania:
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność i inicjatywa własna,
- min. ukończona szkoła średnia,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pakiet szkoleń,

- możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV)z zaznaczonym nr ref. w temacie wiadomości na podany poniżej adres. UWAGA - wiadomości bez zaznaczonego nr referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Pozostawiamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy - po rozpatrzeniu zostaną one zamieszczone w Bazie Danych HPR Group Sp. z o.o.

HPR Group Sp. z o.o.
ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa
fax: (022) 440 12 92

wschod@selectone.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 POZ.883)

Autor ogłoszenia

www.selectone.com.pl