Konsultant telefoniczny - Warszawa - Ursus - Pruszków

Konsultant telefoniczny - Warszawa - Ursus

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr. rejestru 364 dla swojego Klienta (sieć telefonii komórkowej) poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant telefoniczny

Miejsce pracy - Warszawa - Ursus

Obowiązki:
Telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów dla sieci telefonii komórkowej
Proponowanie nowych produktów, usług firmy
Rozmowy wychodzące

Wymagania:
Komunikatywność, energiczność
Umiejętność szybkiego uczenia się
Mile widziane doświadczenie w Telemarketingu
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Mile widziany status STUDENTA/UCZNIA

Oferujemy:
Elastyczny czas pracy (od poniedziałku do piątku 8:30-16:30)
Praca w młodym zepole
Wynagrodzenie 11 zł brutto + premia
Szkolenie 80godz.

Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres pruszkow@adecco.com
tel. 22 738 88 20

Autor ogłoszenia

Adecco Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20