Konsultant telefoniczny - Pruszków

Konsultant telefoniczny

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr rejestru 364 poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy - Okęcie

Obowiązki:

* Telefoniczna sprzedaż produktów/usług - rozmowy wychodzące
* Prezentacja dostępnych produktów i usług

Wymagania:

Wymagania:

* Komunikatywność, poprawna wymowa
* Podstawowa znajomość obsługi komputera
* Mile widziane doświadczenie jako Konsultant, Telemarketer
* Mile widziany status STUDENTA/UCZNIA

Oferujemy:

* Pracę w godz. 14:30 - 21:00, poniedziałek - sobota
* Dodatkowa premia za pracę w soboty
* Wynagrodzenie 10,51 zł brutto (9 zł netto) + premia zależna od wyników
* 3 dniowe szkolenie (4-5 godz.)
* Wynagrodzenie za udział w szkoleniu wypłacane jest po przepracowaniu 30 dni
* Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Oferta pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosze o przesłanie cv na adres pruszkow@adecco.com w tytule maila prosze wpisać Konsultant tele

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 022 738 88 20