Praktykant/-ka - Pruszków

Praktykant/-ka

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje Praktykanta/Praktykantki

Miejsce pracy - Pruszków

Obowiązki:

* Wykonywanie wstępnej selekcji kandydatów
* Rozmowy telefoniczne z kandydatami i interesantami
* Przyjmowanie interesantów
* Umawianie badań dla nowych pracowników
* Wykonywanie prac biurowych (archiwizacja dokumentów, wysyłanie korespondencji służbowej, pomoc nowo zatrudnionym pracownikom w wypełnianiu dokumentów, zakładanie teczek nowym pracownikom

Wymagania

* Absolwent lub ostatni rok studiów - Socjologia, Psychologia lub Administracja
* Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office
* Komunikatywność, Otwartość
* Sumienność i dokładność

Oferujemy:

* Praktykę w międzynarodowej firmie (bezpłatna praktyka), możliwość podjęcia pracy w Adecco
* Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale rekrutacji i administracji
* Pracę w młodym zespole

Zainteresowane osoby prosze o przesłanie cv na adres pruszkow@adecco.com w tytule maila prosze wpisać Praktyka.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 022 738 88 20