Pakowacz z uprawnieniami na wózki widłowe - Pruszków

Pakowacz z uprawnieniami na wózki widłowe

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr. rejestru 364 poszukuje osób na stanowisko:

PAKOWACZ z uprawnieniami na WÓZKI WIDŁOWE

Miejsce pracy - PIORUNÓW/k. BŁONIA

Obowiązki:

Pakowanie kosmetyków w opakowanie zbiorcze
Obsługa wózków widłowych
Obsługa skaneru

Wymagania:

Doświadczenie jako Konfekcjoner, Pakowacz
Uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie jako operator wózków widłowych
Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem, Pracownik Produkcji
Zdolności manulane
Mile widziane Panie

Oferujemy:

Umowa o pracę tymczasową na 1/2 lub 1/4 etatu
Praca w systemie równoważnym
Wynagrodzenie 11, 50 zł brutto
Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: pruszkow@adecco.com

tel. 22 738 88 20

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20