Operator linii montażowej - Pass k. Błonie - Pruszków

Operator linii montażowej - Pass k. Błonie

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr. rejestru 364 poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ

Miejsce pracy : PASS k. Błonie

Obowiązki:

Kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych, produkcyjnych
Nadzorowanie autmoatycznego procesu produkcyjnego
Obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne
Zapewnienie porządku na miejscu pracy
Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi
Przestrzeganie zasad BHP
Praca zespołowa

Wymagania:

Doświadczenie min. 0,5 roczne na stanowisku operator maszyn, pracownik produkcji
Doświadczenie w branży Automotive
Praca w zespole
Elastyczność i otwartość na wiedzę

Oferujemy:

Prace na 3 zmiany
Dojazd z Sochaczewa, Teresina gwarantowany
Umowa o prace tymczasową
Wynagrodzenie 9,45zł brutto + stała premia 15%

Oferta pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: pruszkow@adecco.com, w tytule maila proszę wpisać operator linii montażowej.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 738 88 20, lub w biurze Adecco Poland Sp. z o. o., Aleja Wojska Polskiego 16A/44, 05-800 Pruszków.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20