MAGAZYNIER (Ołtarzew, okolice Ożarowa Mazowieckiego) - Pruszków

MAGAZYNIER (Ołtarzew, okolice Ożarowa Mazowieckiego)

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Opis stanowiska
- przyjmowanie oraz rozładunek towaru
- kontrola ilościowa oraz jakościowa asortymentu
- podział towaru z uwzględnieniem miejsca położenia
- skanowanie
- kompletacja oraz przygotowanie zamówień
- prace porządkowe

Wymagania
- wykształcenie min. zawodowe
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- podstawowa znajomość pakietu MS Office
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
- dokładność, sumienność

Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio)
- premie uzależnione od jakości pracy
- ciekawą i atrakcyjną pracę

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres:
warszawa@startpeople.pl
W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska oraz numeru ref :
MAG/O/150611.

Autor ogłoszenia

Start People Sp. z o. o.