Kontroler jakości - Pruszków

Kontroler jakości

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr rejestru 364 poszukuje osób na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy - NASIELSK

Obowiązki:

•Kontrola wyrobów i produkcji
•Sprawdzanie zgodności produktów ze standardami jakości
•Pisanie raportów dla Kierownika jakości produkcji i Dyrektora firmy
•Obsługa komputera

Wymagania:

•Doświadczenie w pracy na produkcji
•Mile widziane doświadczenie jako Kontroler Jakości
•Znajomość MS Office (główne Excel oraz Outlook)
•Mile widziany status studenta

Oferujemy:

•Praca od poniedziałku do piątku (8 godz.)
•Praca w godz. 8:00-16:00
•Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + nagroda za zaangażowanie w pracę + możliwość pracy w nadgodzinach)
•Narzędzia pracy (komputer + telefon komórkowy)
•Umowa o prace tymczasową
•Przed rozpoczęciem pracy osoba odbywa szkolenie w Pruszkowie

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres pruszkow@adecco.com,
w tytule maila proszę wpisać kontroler jakości.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu:
22 738 88 20
Lub w siedzibie Adecco Poland Sp. z o. o. al. Wojska Polskiego 16a/44 05-800 Pruszków

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20