Recepcjonista/ka - Pruszków

Recepcjonista/ka

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr rejestru 364 poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:

Recepcjonista/-tka

Miejsce pracy - Pruszków

Obowiązki:

•Przyjmowanie rozmów korespondencji, współpraca z kurierem
•Obsługa komputera
•Przyjmowanie gości
•Łączenie rozmów z pracownikami firmy
•Pomoc pracownikom firmy

Wymagania:

•Komunikatywna znajomość języka angielskiego (swobodna rozmowa)
•Komunikatywność, miłe usposobienie
•Doświadczenie w pracy biurowej, kontaktach z ludźmi
•Znajomość obsługi komputera, pakietu Ms Office

Oferujemy:

•Pracę na zastępstwo (na tydzień lub dłużej)
•Praca od poniedziałku do piątku
•Praca w godz. 8:00-16:00

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie cv na adres e-mail: pruszkow@adecco.com,
(w tytule maila prosimy wpisać recepcjonista/ka)
lub o odwiedzenie nas w biurze Adecco Poland Sp. z o. o. al. Wojska Polskiego 16a/44 05-800 Pruszków.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 738 88 20

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20