Magazynier-Operator wózków widłowych (KSL/02/17) - Pruszków

Magazynier-Operator wózków widłowych (KSL/02/17)

Miasto: Ogłoszenia Pruszków, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska:
• Praca w firmie świadczącej usługi logistyczne.
• Obsługa wózków widłowych (czołowe/boczne/wózki wysokiego składowania).
• Rozładunek oraz załadunek towaru.
• Obsługa skanera.
• Przygotowywanie towaru do wysyłki.
• Prace magazynowo-porządkowe.

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wysoki skład).
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Aktualne badania psychotechniczne.
• Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
• Dyspozycyjność oraz chęć do pracy.
• Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie (+premia miesięczna).
• Ubrania robocze.
• Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
• Praca od poniedziałku do piątku (możliwe również soboty).
• Możliwość rozwoju, awansu.
• Pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje:
• PRACA OD ZARAZ !
• Kontakt telefoniczny: 604-223-348, 668-620-176.

Autor ogłoszenia

Weegree

Telefon: 668-620-176