zatrudnimy specjalistę w Dziale Obsługi Sprzedaży - Płock

zatrudnimy specjalistę w Dziale Obsługi Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa zatrudni w branży techniczno-narzędziowej:

specjalistę w Dziale Obsługi Sprzedaży

wymagania:

wykształcenie min. średnie
doświadczenie na stanowisku handlowca - najchętniej związane z branżą techniczną
umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
umiejętność pracy w zespole
operatywność i samodzielność w działaniu
komunikatywność
osoba ambitna i zorientowana na osiąganie sukcesów
umiejętności negocjacyjne
samodyscyplina, silna motywacja do pracy
prawo jazdy kat. B
biegłe wykorzystywanie aplikacji komputerowych (programy fakturujące, pakiet open office)

opis stanowiska:

wystawianie FV, prowadzenie raportów kasowych
koordynowanie pracy biura
kontakty telefoniczne z Klientami
rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać wyłącznie e-mailem na adres: praca-plock@o2.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.\"