Przedstawiciel Handlowy - Płock - Płock

Przedstawiciel Handlowy - Płock

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Firma Focus HR Advisors dla swojego Klienta działającego w branży kosmetyczno – chemicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Płock
Nr ref.: PH/11

Zadania:
• Realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych
• Opracowywanie skutecznego i efektywnego codziennego planu wizyt
• Zapewnienie wsparcia dla działań promocyjnych
• Monitorowanie i raportowanie działań konkurencji
• Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży

Wymagania:
• Doświadczenie w branży FMCG (konieczne)
• Znajomość rynku hurtowego i detalicznego w rejonie Płocka
• Wykształcenie minimum średnie
• Umiejętności handlowe i komunikacyjne
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność radzenia sobie z trudnymi Klientami
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa oraz premia
• Samochód służbowy
• Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: praca.ks@focushr.pl w tytule wpisując numer referencyjny: PH/11.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Focus Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bocznej 11, 95-200 Pabianice”.

Autor ogłoszenia

Focus HR Advisors

Telefon: (042) 230 16 60