Wykładanie towaru – Auchan Płock - Płock

Wykładanie towaru – Auchan Płock

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej w formie wykładania towaru w dziale spożywczym w markecie Auchan w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej.

Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy: 3 godziny w tygodniu (dwie wizyty tygodniowo)
Stawka: 12zł brutto/godz.

Obowiązki:
- wyłożenie towaru po dostawie,
- uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanepidowska,
- zaświadczenie odbycia kursu BHP,
- status studenta bądź ucznia i nie przekroczony 26 rok życia, lub status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres : biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Auchan Płock

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL