Specjalista ds. Handlowych - 2 wakaty - Płock

Specjalista ds. Handlowych - 2 wakaty

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

CORPORATE SERVICES SP. Z O.O. – dołącz do nas - mixfirm.pl
W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. Handlowych – 2 wakaty

MIEJSCE PRACY - PŁOCK

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- realizacja celów sprzedażowych,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:
- pewność siebie i zdolności interpersonalne,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- systematyczność i zdolności organizowania własnej pracy,
- skuteczność w osiąganiu celów.

Oferujemy:
- pracę w młodym i zgranym zespole,
- wsparcie merytoryczne,
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + wysokie stawki prowizyjne),
- ciekawą i stabilną pracę,
- zdobycie nowych kwalifikacji,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- dwutygodniowy bezpłatny szkoleń w siedzibie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@mixfirm.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)\" zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

MixFirm

Telefon: 534950035